Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymaj 30 PLN na pierwszy zakup !

Najczęstsze pytania

Jak złożyć zamówienie ?

W celu złożenia zamówienia należy zalogować się do swojego konta w naszym sklepie. Jeżeli nie posiadacie Państwo konta należy się zarejestrować. Po wysłaniu zamówienia otrzymacie Państwo e-maila z prośbą o potwierdzenie zamówienia. Po potwierdzeniu zamówienia i otrzymaniu przez nas pełnej wpłaty zamówienie zostanie uruchomione. Podane przez Państwa dane są wykorzystywane jedynie do obsługi zleceń i nie są udostępniane osobom trzecim.

Jak prawidłowo zmierzyć okno ?

Wszystkie oferowane przez nas produkty robimy na indywidualne zamówienie. Dlatego bardzo ważne jest aby podać prawidłowy wymiar. Przy każdym produkcie znajduje się instrukcja pomiaru. Prosimy o dokładne zapoznanie się z instrukcją i w razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszą firmą. Można do nas wysłać zdjęcie okna na którym zaznaczymy w którym miejscu dokonać pomiaru.

Ile kosztuje dostawa ?

Koszt dostawy jest stały niezależnie od ilości zamówionych rolet, lecz uzależniony od ich szerokości. Jeżeli szerokość zamawianego produktu wynosi do 200cm wysyłka na terenie Polski to koszt 15zł, jeżeli od 200cm do 250cm to koszt dostawy wynosi 50zł, a produkty od 250cm do 300cm to koszt dostawy 120zł. Koszt wysyłki do pozostałych krajów europejskich znajdziecie Państwo na naszej stronie dostawa i płatność


Jaki jest termin realizacji zamówienia ?

Towary wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Dostawa towarów wynosi od 10 dni roboczych do 15 dni w zależności od rodzaju zamówionego towaru oraz obciążenia na produkcji. Termin liczymy od daty otrzymania pełnej płatności za zamówienie.

Czy mogę otrzymać próbki tkanin ?

Wysyłamy bezpłatne próbki tkanin. Prosimy napisać jakie próbki chcą Państwo otrzymać oraz adres i wyślemy próbki pocztą.

Czy poradzę sobie z montażem ?

Montaż rolet nie jest skomplikowany. Do każdej dostawy dołączamy instrukcje montażu.
Można obejrzeć instrukcje na naszej stronie i samemu ocenić czy się podoła.

Czy mogę zamówić produkt z montażem ?

Na terenie Wrocławia i Zamościa za dodatkową opłatą montujemy sprzedawane przez nas produkty.

Czy można zwrócić zamówiony produkt ?

Oferowane przez sklep towary robione są na specjalne zamówienie klienta wg. indywidualnej specyfikacji, dlatego po zapłaceniu za zamówienie przysługuje Państwu jedynie 24 godzinny termin rezygnacji z zamówienia. Jest to spowodowane unikalnością wymiarów danego wyrobu, który jest później niesprzedawalny. Po tym czasie zobowiązani jesteście Państwo do pokrycia 100% wartości zamówionych towarów.

Moje rolety mają zły rozmiar, co robić ?

W takiej sytuacji prosimy o kontakt z naszym sklepem i poinstruujemy co w danej sytuacji zrobić.

Szerokość szyby mierzona z uszczelką: 2mm; pomiar w mnimum 3 miejscach na oknie

Wszystkie oferowane przez nas produkty robimy na indywidualne zamówienie. Dlatego bardzo ważne jest aby podać prawidłowy wymiar. Przy każdym produkcie znajduje się instrukcja pomiaru. Prosimy o dokładne zapoznanie się z instrukcją i w razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszą firmą. Można do nas wysłać zdjęcie okna na którym zaznaczymy w którym miejscu dokonać pomiaru.

Die Lieferung ist kostenlos innerhalb Deutschland. 

Wir versenden mit einem Kurierdienst. Nach Eingang der vollständigen Zahlung durch den Käufer, versenden wir in der Regel innerhalb von 10 – 12 Werktagen. Im Falle von Verzögerungen werden Sie rechtzeitig darüber informiert.

Wir versenden kostenlose Stoffmuster auf Anfrage. Bitte teilen Sie uns mit an welchen Stoffen Sie interessiert sind und wir lassen Ihnen unsere Proben zukommen. Dazu benötigen wir natürlich Ihre Adresse, die Sie uns bitte per Email mitteilen.

Die Montage ist nicht kompliziert. Mit jeder Lieferung erhalten Sie eine ausführliche Montageanleitung. Eine Montageanleitung können Sie vorab auf unserer Website einsehen und beurteilen ob die Montage ohne Hilfe für Sie zu bewältigen ist.

Die durch den Shop angebotenen Waren werden auf Bestellung nach den individuellen Vorgaben des Kunden produziert und sind somit vom Umtausch und Rückgabe ausgeschlossen. Nach Bezahlung Ihrer Bestellung können Sie die bestellte Ware innerhalb einer 24-Stunden-Frist stornieren lassen. Dies ist darauf zurückzuführen, dass die nach Ihren Bedürfnissen hergestellten Waren später nicht mehr zum Verkauf geeignet sind. Nach Ablauf dieser Frist sind Sie gebunden, 100% des Wertes der bestellten Waren zu decken.

In diesem Fall kontaktieren Sie bitte unseren Shop und wir werden eine Lösung finden und Ihnen mitteilen wie weiter vorzugehen ist.

Interdeko.pl © 2024
projekt i wykonanie: DST DESIGN