Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymaj 30 PLN na pierwszy zakup !

Regulamin

Przedmiot umowy

Sklep prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia przyjmowane są za pośrednictwem strony Interdeko.pl. Ze względu na to, iż wszystkie wyroby robione są wg. indywidualnej specyfikacji, Państwa zamówienia zostaną uruchomione tylko i wyłącznie po dokonaniu pełnej wpłaty za zamówione towary.

Prawo odstąpienia od umowy

Prawo do odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorcy lub na odległość jest w niektórych sytuacjach niedozwolone lub ograniczone. Dotyczy to umów: w których przedmiotem świadczenia jest rzecz wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.
Zamawiane w naszym sklepie produkty są wytwarzane wg indywidualnej specyfikacji klienta (indywidualne wymiary, tkaniny) i w związku z powyższym konsument nie ma prawa do odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorcy lub na odległość. Prosimy o przemyślane zakupy.
Po zapłaceniu za zamówienie przysługuje Państwu jedynie 24 godzinny termin rezygnacji z zamówienia. Jest to spowodowane unikalnością wymiarów danego wyrobu, który jest później niesprzedawalny. Po tym czasie zobowiązani jesteście Państwo do pokrycia 100% wartości zamówionych towarów.


Realizacja zamówienia

Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar lub jego składowe są dostępne w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem są Państwo informowani o stanie zamówienia i mogą podejmować decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia). Realizacja zamówienia wynosi od 10 do 15 dni roboczych w zależności od rodzaju produktu.

Cena

Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

Dostawa

Towary wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej. Dostawa towarów wynosi ok. 10 – 15 dni roboczych od otrzymania przez sklep pełnej płatności. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia spowodowane podaniem błędnego adresu dostawy lub leżące po stronie firmy kurierskiej.

Wymiarowanie

Wszystkie produkty robione są na specjalne zamówienie klienta wg. indywidualnej specyfikacji. Klient ponosi pełną odpowiedzialność za podane wymiary produktów dlatego prosimy o dwukrotne sprawdzenie wymiarów przed wysłaniem zamówienia. Sklep nie akceptuje zwrotów towarów źle zmierzonych przez klienta.

Opis produktów

W związku z indywidualnymi ustawieniami Państwa monitora kolorystyka rzeczywistych barw produktów może minimalnie odbiegać od przedstawionych w naszym sklepie. Przed złożeniem zamówienia istnieje możliwość zamówienia bezpłatnych próbek materiałowych.

Gwarancja

Sklep udziela 24 miesięcznej gwarancji na zakupione przez Państwa towary. W okresie obowiązywania gwarancji wszystkie towary, w których zostały stwierdzone wady zostaną naprawione lub wymienione.
Na nasze produkty udzielamy 24 miesięce gwarancji. Jeżeli po otrzymaniu towaru stwierdzicie Państwo wady lub niezgodność towaru z zamówieniem prosimy o pisemny kontakt z naszym działem sprzedaży: email: interdeko@interdeko.pl Po otrzymaniu informacji niezwłocznie podejmiemy kroki w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. W okresie obowiązywania gwarancji wszystkie towary, w których zostały stwierdzone wady powstałe z winy producenta zostaną naprawione lub wymienione.

Formy płatności

Zamawiający jest zobowiązany zapłacić Sprzedawcy łączną cenę Zamówienia, na którą składają się ceny brutto zamawianych rzeczy i koszt ich dostawy obowiązujące w Sklepie w chwili składania Zamówienia.
Ceny brutto są wyrażone w złotych polskich i zawierają wszystkie należne podatki, w tym podatek VAT.
Sprzedawca udostępnia w Sklepie następujące formy płatności:

Przelew bankowy.

Płatności elektroniczne realizowane przez Przelewy24

Płatności ratalne realizowane przez Przelewy24

Właściciel

Sklep Interdeko.pl należy do:

Jawax Jakub Waszkis

Siedziba: ul. Radomska 33A 54-032 Wrocław

NIP: PL8941889375 REGON: 020329061

Adres do wysyłek, biuro sprzedaży: ul. Robotnicza 1A 53-607 Wrocław

Interdeko.pl © 2024
projekt i wykonanie: DST DESIGN